רמי 51

מה הוא משחק רמי 51?

כולנו מכירים את משחק הרמי האהוב, אבל מה עם רמי 51? מדובר בעצם על שיפור מסוים של המשחק, אשר הופך אותו להרבה יותר מאתגר ללא כל צל של ספק, וכולל הרבה יותר מחשבה מאשר מזל מן הסתם. בעצם, רמי 51 מבוסס על משחק הרמי הרגיל. ברמי הרגיל כידוע אתם צריכים להוריד סדרות של מספרים רציפים עם אותו סימן, או של מספרים זהים מסימנים שונים כאלה ואחרים. אולם, בעוד שברמי הרגיל אין ממש הגבלות נוספות, הרי שבמשחק רמי 51 יש הגבלה חשובה מאד – כל סריה של קלפים אשר אתם מורידים, צריכה להיות בסכום הכולל של 51 לפחות.

איך עושים זאת הלכה למעשה?

לכאורה, הדבר נשמע מגביל במיוחד – איך אפשר להבטיח בכלל שתגיעו לסכום גבוה שכזה? על כן, משחקים רמי 51 לא עם חפיסת קלפים אחת בלבד, אלא עם שתי חפיסות שונות. כך כמובן מאפשרים לשחקנים שונים להגיע לסכום של 51 בתוך סדרות הקלפים שלהם בצורה קלה יותר.

יחד עם זאת, אין זה אומר כי בסופו של דבר המשימה הזו היא פשוטה כל כך. על מנת לנצח במשחק רמי 51, עליכם לצבור לא פעם קלפים בסכומים גבוהים מאד (לעניין זה, למשפחת מלוכה יש את הערך הגבוה ביותר. נסיך=11, מלכה=12, ומלך=13). יחד עם זאת, לעתים יש לתכנן סדרות לטווח ארוך באופן מיוחד. אפשר לעבוד על מספרים נמוכים אשר צברו מהם קלפים רבים, וכך תוכלו לעבור את הסכום – והדבר גם יבלבל את היריבים שלכם מטבע הדברים  ויתן לכם יתרון.

 רמי 51

אפשר לשחק רמי 51 גם אונליין

מעוניינים ליהנות ממשחק מאתגר של רמי 51? לא צריך לחכות עד שהחברים שלכם יגיעו לבית שלכם. במקום זה, התחברו לאתר שלנו, והתחילו לשחק רמי 51 באופן חופשי כבר מעכשיו! ההתחברות היא חינמית לחלוטין וללא כל התחייבות, ואפשר לשחק מול שחקנים שונים מכל העולם, ובדרגות קושי משתנות. רמי 51 נחשב כיום לאחד מהגרסאות הפופולריות ביותר של רמי – ואתם יכולים אף להתנסות בו בפעם הראשונה.