רמי קוביות

משחק רמי קוביות מסחרר את העולם

מן הרגע שבו הומצא המשחק רמי קוביות בתור שכלול של משחק הרמי הרגיל בקלפים בשנות ה40, הוא הפך להיות הצלחה מסחררת של ממש. כיום, יש כבר מיליוני אנשים בכל העולם, שמכירים את החוקים של רמי קוביות ונהנים ממשחקים שונים. אפשר לשחק עם חברים בבית, אפשר להירשם לטורנירים מקצועיים, ואפשר אפילו להתאמן מול המחשב או מול שחקנים אחרים מכל העולם במשחקי און ליין חובבנים או להירשם לטורנירים מקצועיים אשר מן הסתם אף הם מתקיימים ברשת האינטרנט. אז איך אפשר להתחיל לשחק במשחק זה דרך הרשת הלכה למעשה?

הכירו את המשחק והתחילו ליהנות ולשחק בו

אם עד היום לא שיחקתם רמי קוביות, הרי שאין לכם כלל וכלל ממה לחשוש – האמת היא, שהכללים הם פשוטים למדי – אתם מקבלים כ – 14 קוביות, וצריכים להוריד אותן לשולחן המשחק בצורה של סריות. סריה היא רצף של לפחות שלושה מספרים עוקבים מאותו צבע, או לפחות שלוש ספרות זהות בצבעים שונים. האמת היא, כי מה שמייחד את רמי קוביות לעומת הרמי הרגיל הוא בעובדה כי גם לאחר שהקוביות הורדו – ניתן לעשות בהן שינויים, ולפצל סדרות, ובעזרתן להניח קוביות חדשות מן הלוח שלכם, כל עוד אתם שומרים על רצפים של שלוש קוביות לפחות על גבי לוח המשחק. הדבר מאפשר לכם כמובן לפתח אסטרטגיות חדשות במשחק, ובעצם המשחק כולו הופך להיות הרבה פחות צפוי מטבע הדברים – כי לכל הורדה של סריה אשר אתם עושים במשחק, יכולה להיות השלכה עצומה על המתחרים שלכם, לטובה או לרעה, כמובן.

משחקים רמי קוביות

ואיך מתחילים לשחק רמי קוביות?

אם כן, על מנת לשחק רמי קוביות, אפשר להירשם למשחקים שונים און ליין. אם זו הפעם הראשונה שבה אתם משחקים רמיקוב, כדאי להירשם למשחקים של חובבים אשר מתקיימים בחינם, ואתם יכולים להתאמן מול שחקנים בכל העולם, בהתאם לרמת הקושי שלכם. לעומת זאת, אם כבר צברתם ניסיון במשחק, אפשר להירשם לטורנירים מקצועיים, שבהם תוכלו לשחק תמורת כסף, ולנסות להרוויח סכומים נאים.