רמיקוב

רמיקוב – המשחק שכבש את העולם

אין כל צל של ספק כי רמיקוב הוא אחד מן המשחקים המהנים ביותר שיש היום. בשביל לשחק רמיקוב, אתם לא זקוקים ליותר מידי, חוץ מן המשחק עצמו כמובן, אשר כולל אבנים מיוחדות, ולפחות שני שחקנים. המשחק עצמו מתאים לכל הגילאים – צעירים ומבוגרים נהנים ממשחק הרמיקוב. כמו כן, ניתן למצוא משחקים מתקדמים יותר בתחום, וכללים אשר הופכים את המשחק למאתגר יותר – או דווקא לקל יותר. כך כל אחד יכול לשחק, לא משנה מה היא רמת המשחק שלו. אבל מה עוד יש במשחק הזה אשר מושך כל כך הרבה שחקנים?

משחק שפשוט להבין ומהנה ביותר

הכללים של רמיקוב הם פשוטים מאד להבנה – יש ליצור סריות סידוריות (1,2,3 וכו') אותו הצבא, או ליצור לפחות שלשה של אותו מספר בצבעים שונים (8 אדום, 8 כחול, 8 צהוב וכו'). מדובר על כללים בסיסיים אשר כל אחד יכול להבין. על כן, מדובר על משחק אשר הופך להיות נפוץ כל כך לאחרונה.

משחק רמיקוב

רבים אף לא מודעים לכך, אך רמיקוב הוא בעצם המצאה ישראלית לכל דבר, אשר פותחה בשנות ה – 40 על ידי שני עולים מרומניה שהגיעו לישראל, ויצרו גרסת אבנים למשחק רמי הקלפים המפורסם. המשחק הפך להיות תוך זמן קצר להצלחה מסחררת, בין השאר משום שבזכות האבנים, המשחק דווקא הפך להיות נגיש עבור שחקנים נוספים. כמו כן, היכולת לשנות את הסדרות שכבר נפרסו, פתחו את המשחק לאפשרויות חדשות של אסטרטגיות, והורידו את מוטיב המזל שקיים במשחק הרמי המקורי, כאשר ברמיקוב יש הרבה יותר מקום ששמור לחשיבה ולתכנון לטווח הקצר והארוך.

מעוניינים להתחיל לשחק וליהנות בגדול?

כיום, על מנת לשחק רמיקוב אין צורך אפילו להצטייד במשחק עצמו. ניתן לשחק רמיקוב אונליין מן הסתם, וכאן באתר תוכלו למצוא קישורים למשחק עצמו, לקרוא טיפים שונים על המשחק, לקבל הוראות שונות ולקרוא על גרסאות מתקדמות של רמיקוב, עד אשר תהפכו להיות מומחים של ממש ללא כל צל של ספק לכל הדעות.