רמי קלפים

איך מתנהל משחק רמי קלפים?

כאשר מדובר על רמי קלפים, מדובר בעצם על משחק הרמי המקורי אשר מוכר לרוב האנשים ברחבי העולם כולו מן הסתם. משחק רמי קלפים משוחק עם חבילה אחת של קלפי בסיס – עם או בלי קלף הג'וקר. הכללים של המשחק הם פשוטים למדי. כל שחקן מקבל לידיו כ – 14 קלפים. עליו להניח בתורו סדרות אשר יש לו – רצפים של מספרים עוקבים מאותה סדרה, או רצפים של אותו מספר מסדרות שונות. על מנת שהמצב ישתנה, כל שחקן בתורו מעביר קלף לשחקן הבא, וכן מחליט האם לקחת את הקלף של השחקן הקודם, או לקחת קלף חדש לגמרי מן הקופה. ברגע שיש לו סדרה בידיו – הוא מניח אותה לעיני כל. המנצח הוא הראשון אשר מסיים את חפיסת הקלפים שבידיו.

מה חשוב לדעת על המשחק המהנה הזה?

באופן עקרוני, אלו הם כל החוקים הבסיסיים של משחק רמי קלפים. יחד עם זאת, יכולים להיות לעתים מספר שינויים כאלה ואחרים בחוקי המשחק. ראשית, יש משחקי רמי קלפים שונים אשר בהם יש שילוב של שני קלפי הג'וקר. הג'וקר יכול לשמש כתחליף לכל מספר שהוא בסדרה, כל עוד הוא שייך אליה. שחקנים מקצועיים בוחרים לעתים להשמיט את קלף הג'וקר, על מנת להפוך את המשחק למאתגר יותר. יחד עם זאת, יש כאלה אשר מכילים אותו במשחק המקצועי.

כמו כן, יש מצבים שונים במהלך המשחק, אשר בהם אפשר לשחק בשתי חפיסות במקום בחפיסה אחת לצורך העניין. הדבר יכול לעתים להפוך את המשחק לקל יותר – אך לעתים דווקא למאתגר יותר. אפשר כמובן להתנסות במספר משחקים שונים של רמי קלפים, על מנת לקבל החלטה מה הוא המשחק העדיף עליכם ביותר.

סריה רמי קלפים

להתחיל לשחק רמי קלפים כאן

כדי לשחק רמי קלפים, אינכם צריכים להתחיל למצוא פרטנרים שיסכימו לבוא ולשחק אתכם. במקום זה, התחברו לאתר שלנו למשחק של רמי קלפים אונליין. תוכלו להתחרות באנשים שונים מהרץ ומהעולם, וכאן באתר תוכלו למצוא מידע נוסף על המשחק, ועל אסטרטגיות משחק שונות.