פמילי אופיס

מה זה פמילי אופיס ?

פמילי אופיס הוא משרד פרטי המנהל את עושרה של משפחה אמידה. זה מנוהל בדרך כלל על ידי אחד או יותר מבני המשפחה, אבל הם עשויים להיות מנוהלים גם על ידי מנהלים מקצועיים.

פמילי אופיס יכול לשמש חלופה לבנק מסורתי או לחברת נאמנות, והוא יכול גם לעזור למנוע ניגודי עניינים שעלולים להיווצר עם מוסדות פיננסיים אחרים.

משרדי פמילי אופיס מציעים שירותים מגוונים לרבות ניהול השקעות, ייעוץ השקעות, משמורת וניהול של נאמנויות וקרנות, תכנון עיזבון, שירותי ייעוץ עסקי ועבודה פילנתרופית.

בשנים האחרונות ישנו דגש מוגבר על החשיבות של קיום פמילי אופיס על מנת לנהל את הנכסים לעתיד

פמילי אופיס

ניהול הון

פמילי אופיס הם מרכיב מרכזי בניהול הון. הם עוזרים למשפחות לנהל את הונם, מספקים מגוון שירותים ויש להם תיק השקעות.

פמילי אופיס הוא מוסד המנהל את הנכסים עבור משפחה עשירה אחת או יותר, בדרך כלל לצורך ניהול ושימור העושר עבור הדורות הבאים.

המונח "משרד משפחה" מתייחס למשרדי משפחה מוסדיים ופרטיים כאחד. משרדים משפחתיים מוסדיים מוקמים לרוב על ידי משפחות עשירות בעלות סכומי כסף גדולים על מנת לנצל את יתרונות הגודל בניהול הונם. משרדי משפחה פרטיים עשויים להיות מוקמים על ידי אדם פרטי או שהם עשויים להיות מוקמים כחלק מהסכם נאמנות עם חברים אחרים כגון ילדים או נכדים. משרדי פמילי אופיס מציעים בדרך כלל שירותי ייעוץ השקעות, ניהול תיקים, מחקר השקעות, תכנון מס ותכנון עיזבון ללקוחות שיש להם נכסים משמעותיים.

חברות פמילי אופיס

חברת פמילי אופיס הם מושג חדש יחסית שקיים רק כ-30 שנה. בדרך כלל מדובר בחברות פרטיות שמנהלות את עושרה של משפחה וחבריה. משרדי Family Office גדלו בפופולריות בשנים האחרונות בשל העובדה שהם מציעים שירותים יעילים יותר מחברות ניהול עושר מסורתיות.

Family Offices יכול לעזור לבני המשפחה בתכנון מס, ניהול השקעות, תכנון עיזבון ומשימות אחרות הקשורות לכספים שלהם. הם מציעים גם שירותי תכנון פיננסי אישי כמו תכנון פרישה, ביטוח ותכנון עיזבון.

משרד משפחתי שונה מחברת ניהול עושר מסורתית מכיוון שהוא בבעלות המשפחה או בני המשפחה הקרובים המנהלים אותו יחד. בדרך כלל היא אינה מציעה מוצרי השקעה או שירותים למשקיעים חיצוניים ואינה שוכרת מנהלי צד שלישי לפקח על השקעות.

פמילי אופיס היא חברה פרטית לניהול הון שבדרך כלל בבעלות משפחה ובניהולה. חברות אלו מתמקדות לרוב בשירותי הגנת נכסים, השקעות ותכנון עיזבון.

פמילי אופיס יכול לשמש כלי השקעה עבור המשפחה כדי לקבל יותר חשיפה לשוק עם פחות סיכון. זה יכול לשמש גם כמקלט מס לבעל החברה.

בנוסף, הוא יכול להועיל גם בתכנון עיזבון מכיוון שיש לו מומחיות בניהול נכסים ומתן שירותי ייעוץ.

ניהול עושר

משרדי פמילי אופיס הם בדרך כלל כלי ההשקעה העיקרי של משפחות עשירות. הם אחראים על ניהול עושר המשפחה ומתן הדרכה בנושאי השקעות, תכנון עיזבון ועניינים פיננסיים אחרים.

חלק ממשרדי המשפחה מספקים גם שירותים כגון ייעוץ משפטי והכנת מס. משרדי פמילי אופיס יכולים להיות עצמאיים או חלק מגוף גדול יותר כמו בנק או חברת נאמנות.

תפקידו של פמילי אופיס הוא לנהל את העושר של אדם או קבוצה תוך מתן הדרכה בנושאי השקעות, תכנון עיזבון ועניינים פיננסיים אחרים.

ה-Family Office הוא כינוי לסוג של חברת ניהול עושר פרטית שנמצאת בבעלות ובניהול של משפחה אחת. הם מספקים שירותים כמו השקעות, תכנון עיזבון ופילנתרופיה.

הפמילי אופיס הינה חברת ניהול נכסים שבאמצעותה ניתן לנהל את נכסי המשפחה. זה גם עוזר להם במאמצים הפילנתרופיים שלהם ולמבצע תכנון העיזבון שלהם.

הרעיון מאחורי הקמת ה-Family Office היה ליצור ישות אחת שתוכל להתמודד עם כל המשימות הללו ביעילות מבלי להתמודד עם מספר גופים במקומות שונים בעולם.