משחק רמיקוב

האם משחק רמיקוב הוא למבוגרים או לילדים?

לא פעם אתם שואלים את עצמכם, למי בדיוק מיועד משחק רמיקוב. אם תסתכלו על הגילאים אשר מן הסתם מתאימים למשחק, על פי רוב תראו כי המשחק מתאים לגילאי 8-88 או 9-99 ושאר גילאים בסגנון זה מן הסתם. השאלה אשר עולה היא כמובן, כיצד משחק רמיקוב יכול להתאים גם למבוגרים וגם לילדים במקביל בו זמנית, ומה יש בו בעצם אשר כל כך מושך אנשים רבים מכל הגילאים? האם אפשר גם שאנשים בגילאים שונים יתחרו אחד בשני במשחק הזה? בואו נראה מדוע בדיוק משחק הרמיקוב יכול באמת להתאים לכל אחד ואחת מאיתנו, לא משנה בן כמה אותו שחקן.

חוקים בסיסיים ופשוטים של רמיקוב

בבסיסו, משחק רמיקוב הוא בעל חוקים נוחים מאד – צריך בסך הכל להוריד סריות מהלוח שלכם ללוח הכללי, כאשר ניתן לשנות גם סריות שהורדו ללוח הכללי, לטובת הורדה של אבנים שלכם. מכאן כמובן השמיים הם הגבול, ויש שפע של שיטות לשחק ברמיקוב. ילדים נהנים מאד ממשחק רמיקוב, משום שהכללים שלו הם פשוטים למדי, והוא בכל זאת מצריך מהם מחשבה מסוימת. כך בעצם, משחק רמיקוב יכול לפתח יכולות של ניתוח אנליטי אצל הילד, תוך כדי משחק מהנה מאד. העובדה שהחוקים הם פשוטים למדי גם גורמים לכך שאין זה מבטיח שמבוגר ינצח בהכרח אדם צעיר – כי לא פעם צריך דווקא מקוריות וחשיבה יצירתית עבור משחק רמיקוב, דבר שלעתים ילדים מצטיינים בו יותר.

עם זאת, גם מבוגרים נהנים מאד מהקונספט של משחק רמיקוב. על המשחק הבסיסי אפשר להוסיף כללים חדשים, או לשחק בגרסאות שונות וחדשות של המשחק, אשר יהפכו אותו למאתגר יותר, מותח יותר וגם מעניין יותר.

משחקים רמיקוב

רוצים להתחיל לשחק?

לא משנה בני כמה אתם, אתם תמיד יכולים להיכנס לאתר ולהתחבר אל משחק רמיקוב אונליין, ולשחק מול אנשים בכל הגילאים, מכל המדינות בעולם. אפשר לשחק לפי רמת הקושי שלכם, וכמובן שאם אתם שחקנים בוגרים – אתם יכולים גם להתחבר לטורנירים מקצועיים ולשחק על כסף.