הלוואות

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות הן סוג של חוב המשמש לרכישת נכס ולבניית הון עצמי. אלו שונים ממשכנתאות המציעות הלוואות בריבית קבועה ומובילות לבעלות על נכס.

המגמה החדשה בענף ההלוואות היא הלוואות חוץ בנקאיות, אשר הוקלו בגלל חדשנות חדשה בשוק. מלווים חוץ בנקאיים מציעים בדרך כלל תעריפים תחרותיים ללווים ומסוגלים לבנות עסקאות אלו בדרכים שיתאימו לצרכי הלקוחות שלהם טוב יותר ממה שהבנקים יכולים.

מלווים חוץ בנקאיים גדלו מהר יותר מאשר בנקים מאז שהעשור האחרון עזרו להם להגיע ל-2 טריליון דולר מסך הנכסים, שהם יותר מפי שניים ממה שהיה להם לפני עשר שנים.

הלוואות

נוטלים הלוואות

הלוואות הן דרך מצוינת לעזור לך להשיג את מה שאתה רוצה בחיים. הלוואה יכולה לתת לכם קצת מרחב נשימה פיננסי בהקדם האפשרי. זה לא תמיד הרעיון הטוב ביותר לקבל הלוואה, אבל אם יש צורך, ודא שאתה מקבל את האפשרות הטובה ביותר הזמינה עבור עצמך.

לפני שתחליט על הלוואה, חקור את האפשרויות שלך וקבע אילו סוגי הלוואות יעבדו היטב עבור הצרכים שלך. תצטרך לשקול דברים כמו שיעורי ריבית ותקופות החזר כאשר אתה מסתכל על הפרטים הללו. יש אנשים שגם לוקחים בחשבון אם יש קנסות על איחור או החמצה בתשלומים של ההלוואות שלהם.

הלוואה מהבנק או גוף חוץ בנקאי ?

בנקאות קיימת כבר מאות שנים. ענף הבנקאות עבר שינויים עצומים במהלך השנים. זה כבר לא קשור רק לבנקים. למלווים חוץ בנקאיים יש תפקיד גדול יותר בענף הבנקאות.

הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות שלא עוברות בנק לאישור ולא צריכות לעבור את כל אותם תהליכי אישור וזמני המתנה כמו שעושים הלוואות בנקאיות.

אנשים רבים שאין להם ציוני אשראי או גרועים עדיין יכולים לקבל אישור להלוואה מהסוג הזה מכיוון שחברות חוץ בנקאיות מקפידות פחות על אישור אנשים מאשר בנקים, אז הם מאשרים יותר אנשים אפילו עם מעט היסטוריית אשראי מה שהופך את הסוג הזה. של הלוואה סוג של הלוואה קשה למצוא וכזו שהרבה יותר קל לקבל אישור לה.

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שאינה ניתנת על ידי בנק. סוג זה של הלוואה מונפקת בדרך כלל על ידי מלווה מקוון או חברת הלוואות חלופית. הלוואות חוץ בנקאיות זמינות לרוב לצרכנים בצורה של הלוואות עמית לעמית, מימון המונים או הלוואות מיקרו.

הלוואות חוץ בנקאיות נושאות ריביות גבוהות יותר מהלוואות בנקאיות מכיוון שהסיכון עבור חוץ בנקים גדול יותר ממה שהיה עבור בנקים, מכיוון שאין להם בסיס לקוחות מובטח ובדרך כלל חייבים להשתמש בתוכנת ניתוח פיננסי כדי להעריך את הסיכון לפני הנפקת א. לְהַלווֹת.

מלווים חוץ בנקאיים מסוגלים לפעמים להעניק אשראי בתנאים טובים יותר מאשר מוסדות פיננסיים מסורתיים בשל עלויות התקורה הנמוכות יותר שלהם, אך הם גם גובים ריביות ועמלות גבוהות יותר בנוסף לכך בשל הסיכון המוגבר, בניגוד לבנקים הנוטים

סוגי הלוואות חוץ בנקאית

בדרך כלל נפנה לנטילת הלוואה חוץ בנקאית בכמה מקרים –

שאין לנו אשראי זמין בבנק או שהבנק מכל סיבה כלשהיא לא מוכן לתת לנו הלוואה. סוגים של הלוואות כאלו :

ועוד

הלוואות הן סוג של אשראי ומספקות אמצעי ללוות כסף.

ניתן לסווג הלוואות לשני סוגים שונים: הלוואות חוץ בנקאיות והלוואות בנקאיות. הלוואות חוץ בנקאיות הן אלו הניתנות על ידי ארגון שאינו בנק, כגון אתרי הלוואות עמית לעמית. הלוואות בנקאיות, לעומת זאת, הן אלו המגיעות ממוסדות פיננסיים כמו בנקים.